21.6.2021
Duyuru

Bayburt tanıtım filmi çalışmaları başladı!

Bayburt tanıtım filmi çalışmaları başladı!
Bayburt ilinin turizm değerlerini tanıtmak amacıyla Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün yürütücülüğünde Bayburt tanıtım filmi çalışmaları başladı.
Bayburt tanıtım filmi Sivas, Bilecik, Ordu, Giresun ve Karaman gibi iller ile, Biga ve Hizan ilçelerinin turizm tanıtım çalışmalarını yaparak adını duyuran NomaPozitif Reklam ve Tanıtım Ajansı tarafından hazırlanıyor. Bunun için İstanbul’dan Bayburt’a profesyonel bir ekiple giden NomaPozitif Ajansı, çalışmalarına Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürü Bekir Kurtoğlu ile birlikte start verdi.
bayburt_tanitim filmi_2
Bayburt tanıtım filmi çekimlerinden...
Tanıtım filmi ile alakalı açıklamalarda bulunan Bayburt İl Kültür ve Turizm Müdürü Bekir Kurtoğlu, “Bayburt zengin tarihi ve kültürel değerlere sahip bir ilimizdir. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan bu ilimizi en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz. Bunun için bu gün startını vermiş olduğumuz tanıtım filmi çalışmamızı, turizm tanıtım işlerinde oldukça geniş tecrübesi olan NomaPozitif ekibi ile birlikte yürütmekteyiz. Filmimiz tamamlandıktan sonra turizm değerlerimizi daha etkili bir biçimde tanıtma imkanı elde etmiş olacağımıza inanıyorum. Yaptığımız bu tanıtım filmi ile birlikte Doğu Karadeniz’de farklı bir destinasyon oluşturmayı amaçlamaktayız. ” Dedi.
Tanıtım filminin çekimleri için Bayburt’ta bulunan NomaPozitif’in sahibi Sami İşleker ise, “Bayburt da diğer illerimiz gibi oldukça zengin turizm değerlerine sahiptir. Bizler ajans olarak turizm tanıtım işlerine gönül vermiş durumdayız. Ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz turizm tanıtım çalışmalarında olduğu gibi burada da en iyisini ortaya çıkarmaya özen göstereceğiz. Profesyonel ekibimizle birlikte tamamlayacağımız tanıtım filminin Bayburt turizmine çok önemli katkı sunacağına inanmaktayım.” Şeklinde konuştu.
Bayburt’ta bugün başlayan tanıtım filmi çekimlerinin bir hafta sürmesi bekleniyor.