21.6.2021
Duyuru

Turizm Report’tan Rize Valiliği'ne 'Başarı Plaketi’!

Turizm Report’tan Rize Valiliği'ne 'Başarı Plaketi’!
 Turizm Report’un EMITT 2016 Turizm Fuarı’nda 5 ayrı kategoride belirlediği ‘Turizm Report En İyi Stant’ ödüllerinden biri olan “En Çok Ziyaret Edilen Stand”  ödülü Rize Valisi Ersin Yazıcı’ya teslim edildi.
28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen EMITT Fuarı’na katılan iller arasından yapılan gözlem ve değerlendirmelere göre Rize stantı “En Çok Ziyaret Edilen Stand”  olarak belirlenmişti.
_RD_7214
Bu kapsamda hazırlanan Turizm Report Başarı Plaketi, İstanbul Maltepe’de gerçekleştirilen ‘9. Rize Tanıtım Günleri’ kapsamında ziyaret edilen Rize Valisi Ersin Yazıcı’ya teslim edildi.
Turizm Report Başarı Plaketi’ni Turizm Report’un Genel Yayın Yönetmeni Sami İşleker’den alan Rize Valisi Ersin Yazıcı, turizme olan katkı ve hizmetlerinden dolayı Turizm Report ailesine teşekkür etti.
Turizm Report adına Rize Valisi Ersin Yazıcı’ya başarı plaketlerini teslim eden Turizm Report Genel Yayın Yönetmeni Sami İşleker ise, Türkiye turizmine katkı sunmaya devam edeceklerini belirtti.
_RD_7235
Rize standının hazırlanmasında büyük emekleri olan Vali Yardımcısı TURAN YILMAZ ve Kültür Müdürü İSMAİL HOCAOĞLU ile birlikteyiz...
Bu yıl 2. defa verilen ‘Turizm Report En İyi Stant’ ödüllerinin diğer kazananları ise şöyle;
 
Belirlenen diğer başarılı stantlar ise şöyle:
 
En İyi Stant: Ankara
En İyi Tanıtım Yapan Stant: Tekirdağ
En Sıra Dışı Stant: Kars
ve
En Otantik Stant: Bilecik olarak belirlendi…
‘Turizm Report En İyi Stant’ ödüllerine layık görülen diğer illerin ödülleri ise önümüzdeki günlerde teslim edilecek…

Turizm Report
Oktay Öztürk