21.6.2021
Duyuru

TÜRSAB akademi eğitimleri başlıyor!

TÜRSAB akademi eğitimleri başlıyor!
TÜRSAB Akademi’nin  seyahat acentalarından gelen talepler doğrultusunda oluşturduğu eğitimler başlıyor.
TÜRSAB’ın duyurusunu yaptığı eğitimlerl aşağıdaki gibidir;

TEMEL DÜZEY

1-   HAVAYOLU REZERVASYON VE BİLETLEME

2-   TURİZM HUKUKU ve SÖZLEŞMELER

Konulu eğitimlerimiz TEMMUZ 2016’da başlıyor.
Eğitimlerimiz, TÜRSAB üyesi seyahat acenta sahip/ortak ve çalışanlarına (çalışanların başvuru sırasında, seyahat acentasında çalıştığına dair yetkili imzalı yazısı ve SGK giriş belgesi gerekmektedir) ÜCRETSİZ olacaktır. Eğitimin bitiminde TÜRSAB AKADEMİ tarafından konuyla ilgili eğitim alındığına dair sertifika verilecektir.
Her eğitim sınıf kapasitesi 20 kişiyle sınırlıdır. Eğitime daha fazla talep olması halinde ise en kısa zamanda eğitim programının tekrarı düzenlenecektir.
Başvurularda sıralama, tarafınıza gönderilen bilgi ve başvuru formlarının geri dönüş sırası dikkate alınarak düzenlenecek olup her müracaat eden kişinin farklı zamanlarda dahi olsa eğitimlere katılması sağlanacaktır. Öncelikle her acentadan bir kişinin eğitimde bulunmasına dikkat edilecektir. Eğitimlerde kontenjan olması durumunda aynı acentalardan başvuru yapmış olan 2. kişiler de alınabilecektir.
“Havayolu Rezervasyon ve Biletleme” eğitimimiz 19 Temmuz 2016 Salı günü 09.00-12.00 saatleri arasında TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.
“Turizm Hukuku ve Sözleşmeler” eğitimimiz 21 Temmuz Perşembe günü 09.00-13.00 saatleri arasında TÜRSAB Genel Merkez Seminer Salonu’nda yapılacaktır.
Başvurular her ders için ayrı ayrı yapılacak olup kayıt bilgisi için  akademi@tursab.org.tr   adresine e-mail yoluyla eğitime katılım talebinizin gönderilmesi gerekmektedir.