18.1.2021
Güncel

Mandarin Oriental, Bodrum'da kalmaya kararlı!

Mandarin Oriental, Bodrum'da kalmaya kararlı!


Aşcı, "Mandarin Oriental Otel Grubu, bölgedeki varlığını sürdürme konusunda kararlıdır." dedi.
Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı, Mandarin Oriental Otel Grubu'nun Bodrum'dan çekileceği iddialarına ilişkin TurizmdeBuSabah'a açıklamada bulundu. Aşcı, "Mandarin Oriental Otel Grubu, bölgedeki varlığını sürdürme konusunda kararlıdır." dedi.Aşcı, şunları söyledi:
"Uzun vadeli bir yönetim anlaşması çerçevesinde Mandarin Oriental, Bodrum'un yönetimini üstlenen Mandarin Oriental Otel Grubu, bölgedeki varlığını sürdürme konusunda kararlıdır.
Mandarin Oriental, Bodrum 2014 yılında açıldığından bu yana kendisini Türkiye'nin en iyi lüks resort otellerinden biri olarak konumlandırmayı başarmıştır.
Bölgedeki pek çok resort otel gibi Mandarin Oriental Bodrum da 1 Kasım 2016 - 31 Mart 2017 tarihleri arasındaki kış dönemi boyunca kapalı olacak ve 1 Nisan 2017 tarihinde yeniden açılacaktır.
Servis ve hizmetlerimizde bir dizi geliştirme ve iyileştirme yapabilmemiz için mükemmel bir fırsat sunan bu dönemin ardından ilkbahardan itibaren misafirlerimize yeniden hoş geldiniz demeyi diliyoruz."


kaynak: http://www.turizmdebusabah.com/