15.1.2021
Güncel

Orhan Başdoğan’ın Vefatı Dolayısıyla Başsağlığı Mesajı

Orhan Başdoğan’ın Vefatı Dolayısıyla Başsağlığı Mesajı

Konaklama sektörünün duayenlerinden Divan Oteli ilk Genel Müdürü, Turizm Endüstrisi İşverenleri Sendikası eski Başkanlarından Orhan Başdoğan’ın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Turizm Report ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Bünyesinde görevler aldığı Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Orhan Başdoğan'ın vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayınladı. TÜROB’un başsağlığı mesajında şöyle denildi:

Cenazesi 1 Haziran Perşembe günü öğle namazını müteakiben Teşvikiye Camii'nden kaldırılacak ve Zincirlikuyu Mezarlığı'ndan ebedi istirahatgahına tevdi edilecektir. Merhum Orhan Başdoğan 12.04.1971-22.03.1990 tarihleri arasında Birliğimizde Genel Koordinatörlük, Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı gibi çeşitli görevlerde bulunmuş olup, Birliğimize ve sektörümüze sağladığı kıymetli katkıları ve emekleri her zaman minnetle yad edilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi, sevenleri ve sektörümüze başsağlığı ve sabır dileriz.”