16.6.2021
Güncel

Paris hakkında bilmeniz gereken her şey

Paris hakkında bilmeniz gereken her şey
Paris hakkında benzersiz bir Türkçe kaynak:​Tatil, okul, dil eğitimi, iş gezisi gibi herhangi bir nedenle Paris’e gitmeyi düşünüyorsanız ya da Paris hep ilginizi çeken bir rüya kent ise, işte size her gün takip edebileceğiniz, her gün ilginizi çekecek yeni bir konu başlığı bulabileceğiniz benzersiz bir Türkçe kaynak: Pariste.net


Bu blog’ta şehrin vazgeçilmez ve popüler ziyaret noktaları kadar pek bilinmeyen gizli saklı köşeleri, ulaşım konusunda detaylı bilgiler, yeme içme konusunda mekan seçenekleri, günlük yaşam pratiklerine ilişkin bilgiler “arkadaş tavsiyesi” tadında samimi bir dille paylaşılıyor.
Her gün yeni bir konu başlığında yayınlanan yazılar sizi ne ansiklopedik bilgilere boğarak sıkıyor, ne de rehber kitapçıklardaki klişe bilgiler gibi konular geçiştiriliyor. Sanki yanınızda sevdiğiniz bir arkadaşınız varmış gibi sokak sokak Paris’te dolaşıyorsunuz ve her köşe başında sizi yeni bir sürpriz bekliyor.
Paris’in eşsiz güzelliklerini, bitmez tükenmez hazinelerini yakından tanımak ve gizli saklı köşelerini keşfetmek için bu blog’u takip etmenizi öneririz:
http://www.pariste.net
http://facebook.com/parisrehberi
http://www.twitter.com/paristenet