23.1.2021
Güncel

'Peru, Kolombiya Destinasyon Sunumu' yoğun ilgi gördü!

'Peru, Kolombiya Destinasyon Sunumu' yoğun ilgi gördü!
'Peru, Kolombiya Destinasyon Sunumu'TÜRSAB ana binasında gerçekleştirildi ve sunuma ilgi yoğundu. Sunuma TÜRSAB'a bağlı outgoing turlar düzenleyen acenteler katıldı.
peru kolombiya
Peru adına sunumu Peru Konsolosluğu Ticaret Odası'ndan Fernardo Albarede gerçekleştirdi.
Alberado yaptığı sunumda Peru'nun turizm değerlerini, tarihini, doğasını, ve kültürel değerlerini tanıttı. Sunumda ayrıca Peru'ya nasıl seyahat edileceği, Peru ve Kolombiya arasındaki ulaşım olanaklarından bahsedildi.
Peru'daki konaklama olanakları, yemekleri, farklı bölgelerindeki turizm çeşitlilikleri, farklı destinasyonlar arasında ulaşım olanakları da anlatılan diğer konulardı.
peru kolombiyaa
Kolombiya adına sunum yapan Procolombia'dan Marcela Monroy ise Kolombiya'nın turizm değerlerinden bahsetti. Monroy ayrıca Peru ve Kolombiya destinasyonları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunarak, iki ülke arasındaki seyahat yolları hakkında bilgi verdi.
Monroy ayrıca Kolombiya'ya Türkiye ve farklı ülkelerden ulaşım kolaylıkları, turizm çeşitlilikleri, doğal güzellikler, kültürel zenginlikler, tarihi değerler, mimari yapılar... hakkında bilgi verdi.
Sunum sonunda Kolombiya turizm ofisi ile internet üzerinden bağlantı gerçekleştirildi. Bu bağlantı üzerinden katılımcı acentelere '14 günde Peru, Kolombiya' gezisi  ile ilgili detaylı bilgiler verildi.